6. dubna 2015

Jelene, jelene...

aneb Co s nepotřebnou krabicí.

Aby bylo jasno, zbožňuju jeleny. A taky lišky a jezevce. A kočky, samozřejmě.
Dneska to bude ale jenom o těch jelenech. O jelenech, kytičkách a krabici.

Ráda projíždím pinterest pro nápady na dekorace, různá DIY, ať už kosmetická, rukodělná nebo domovzkrášlující, recepty. Je tam toho mraky. Při jedné toulce mi do oka padl jelen. Tenhle.

zdroj
Po nějaké době jsem si už byla vážně jistá, že ho chci. Ne sice v růžové, ale v přírodní barvě, aby se mi hodil do pokoje (dřevo, přírodní ladění, trocha barev). Našla jsem si i návod, kde jsou jednotlivé kousky k vytištění. Tenhle jelen byl z kartonu, tvarem trošku jiný, ale stejně sympatický. Jenže nebyl materiál, všechny krabice byly na něco používané, a tak jsem měla smůlu. Ne na dlouho. Minulý týden jsem měla volný den a pustila jsem se do uklízení svého pražského pokoje. Je maličký, ale stejně v něm dokážu vytvořit pořádný chaos. A co jsem našla v temném koutě na dně skříně? Krabici! A tak bylo jasno - bude jelen.

Stříhání pidi kousků a paroží z krabice je očistec, nebudu lhát. Ale myslím, že to nakonec nedopadlo tak špatně, jak mohlo. Dost se mi to i líbí :)
Hnědou krabici jsem místy polepila textilní páskou (fancy název pro kus látky nalepený na oboustranné izolepě) a myslím, že dobrý. Jelení hlava je k podklad přilepená lepidlem z tavné pistole, tak doufám, že mu jen tak neupadne.


A tak mám svého jelena, který mi hlídá pastelky.
Co na něj říkáte?

1 komentář:

  1. panejo to je bozi! vypada to hrozne slozite a vymakane :) super !

    Soutez o prednabitou kartu do HM za 1 000 Kc ;)
    http://rachel-roo.blogspot.cz/2015/04/velikonocni-soutez.html

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za krásný komentář!